Dzisiaj – 18 listopada o godzinie 16:00 Niebiesko-biało-niebiescy rozegra domowe spotkanie z w 12. kolejce ORLEN Superligi. Rywalem płocczan w niedzielne popołudnie będzie Grupa Azoty Unia Tarnów. Poza rywalizacją sportową odbywającą się na boisku czas przed meczem i w przerwie umilą Wam atrakcje przygotowane wraz z naszymi sponsorami oraz partnerami.

W 12. serii ORLEN Superligi płocczanie zmierzą się przed własną publicznością z przedstawicielami z województwa małopolskiego, a dokładniej z Grupą Azoty Unia Tarnów. Pierwszy gwizdek usłyszymy w niedzielne popołudnie – 18 listopada o godzinie 16:00, jednak zanim dojdzie do rywalizacji sportowej na wszystkich kibiców i sympatyków w ORLEN Arenie będzie czekała cała moc atrakcji przyszykowana we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami. Na każdego, niezależnie od wieku, będzie czekać coś miłego!

Co pojawi się w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

* Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania smakowitych hot-dogów od New York Hot Dog.

* Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

* Kącik dziecięcy, w którym najmłodszych zabawiać będzie niezawodna Sala Zabaw Fikołki

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa Foto:

* Fotobudka 360°– która pozwoli na utrwalenie na dłużej pięknych momentów w gronie niebiesko-biało-niebieskiej rodziny.  Dostępna przed meczem oraz w przerwie.

Uwaga

Jeżeli wciąż jesteście bez biletów na zbliżającą się rywalizację z Grupą Azoty Unia Tarnów to jeszcze możecie je nabyć – TUTAJ. Bez Was nie gramy!

Czekamy na Was na hali! Przybywajcie wcześniej, żeby nie ominęła Was żadna z atrakcji!