Już dziś Nafciarze staną do walki w drugim meczu fazy półfinałowej w play-offach ORLEN Superligi. W ramach rewanżowego spotkania o godzinie 15:00 Wiślacy zmierzą się z Górnikiem Zabrze. Zanim jednak dojdzie do starcia kibice oraz sympatycy będą mieli okazję skorzystać z szerokiej oferty atrakcji przygotowanej we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

28 kwietnia w niedzielę o godzinie 15:00 w ORLEN Arenie szykuje się świetne widowisko sportowe zagwarantowane przez Nafciarzy, w którym rozstrzygnie się awans do finału ORLEN Superligi. Niebiesko-Biało-Niebiescy staną do pojedynku rewanżowego z Górnikiem Zabrze. Przed rozpoczęciem rywalizacji wszyscy kibice i sympatycy niezależnie od wieku będą mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

Na co możecie liczyć w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

* Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania pysznych hot-dogów od New York Hot Dog.

* Swojskie pyszności przygotowane przez Stowarzyszenie Wesoła Chatka, które będzie serwować wyśmienite gofry, herbatę oraz kawę.

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

Kącik dziecięcy, w którym najmłodszych zabawą zajmie niezawodna Sala Zabaw Fikołki

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ)

– Strefa Foto:

* Fotobudka 360°– dzięki, której uwiecznicie na dłużej piękne chwile spędzone w gronie niebiesko-biało-niebieskiej rodziny. Dostępna przed meczem oraz w przerwie.

Poza atrakcjami w ORLEN Arenie w niedzielę – 28 kwietnia pragniemy Was serdecznie zaprosić do Restauracji „Stadionowa” na cykliczne wydarzenie „Spotkanie po meczu”. Gościem specjalnym z którym rozmowę przeprowadzi Michał Kublik będzie były rozgrywający i członek sztabu szkoleniowego Nafciarzy – Krzysztof Kisiel. Serdecznie zachęcamy do zjawienia się!

UWAGA

Jeśli nie posiadacie jeszcze biletów na jeden z najważniejszych pojedynków, to możecie ciągle zakupić je – TUTAJ. Stańcie do walki wraz z drużyną w meczu o finał ORLEN Superligi!

Widzimy się w ORLEN Arenie! Koniecznie zjawcie się wcześniej, żebyście zdążyli skorzystać ze wszystkich przygotowanych dla Was atrakcji!