W sobotę – 3 lutego o godzinie 18:00 ORLEN Wisła Płock rozegra swój pierwszy mecz domowy w tym roku. Wiślacy w ramach 18. serii ORLEN Superligi podejmą przed własną publicznością Agred Rebud Ostrovię Ostrów Wielkopolski. Zanim jednak to nastąpi kibice i sympatycy Nafciarzy będą mieli okazję skorzystać z atrakcji przygotowanych we współpracy z naszymi sponsorami oraz partnerami.

Na początek rundy wiosennej w polskiej lidze ORLEN Wisła Płock rywalizować będzie z Agred Rebud KPR Ostrovią Ostrowem Wielkopolskim, która podobnie jak Nafciarze zaliczyła bardzo udaną końcówkę poprzedniego roku. Mecz 18. kolejki ORLEN Superligi rozpocznie się w sobotę – 3 lutego o godzinie 18:00. Powrót klubowych rozgrywek po przerwie reprezentacyjnej do płockiej hali to bardzo ważne wydarzenie dla lokalnej społeczności kibiców i sympatyków, dlatego też zostanie ono dodatkowo uświetnione atrakcjami przygotowanymi wraz z naszymi sponsorami oraz kibicami.

Co będzie na Was czekać w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Słodkości – bufet pysznych słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo!

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania kapitalnych hot-dogów od New York Hot Dog.

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

Kącik dziecięcy, w którym najmłodszych zabawiać będzie niezawodna Sala Zabaw Fikołki.

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

UWAGA

Jeśli jeszcze nie macie biletów na spotkanie z Ostrowem Wielkopolskim to czas najwyższy je zakupić. Wciąż możecie nabywać wejściówki – TUTAJ. Niebiesko-biało-niebiescy liczą na Wasze wsparcie!

Do zobaczenia w ORLEN Arenie! Wpadajcie chwilę wcześniej, aby móc skorzystać ze wszystkich atrakcji!