Nafciarze wracają do gry! Już w piątek – 18 listopada o godz. 18:15, ORLEN Wisła Płock podejmie Azoty-Puławy. Na dzień meczowy przygotowaliśmy dla kibiców wiele atrakcji!

Co się będzie działo w Orlen Arenie?

-Strefa Pyszności:

* Słodkości – bufet słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo oraz niebiesko-biało-niebieskie lizaki i wata cukrowa od Słodko Zakręcone!

* Stoisko z hot-dogami – zachęcamy też do spróbowania hot-dogów od New York Hot Dog,

* Foodtruck – przed wejściem do Orlen Areny, zapraszamy na pyszne burgery od PKS Streetfood, które z pewnością dodadzą Wam siły do głośnego kibicowania!

– Strefa Młodego Nafciarza, a w niej:

* Kącik dziecięcy, w którym na najmłodszych będzie czekało wiele atrakcji – zabawa z Wiślackim Misiem, słodkości i kolorowanki z zawodnikami ORLEN Wisły Płock.

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można podstemplować Paszport Młodego Nafciarza, by wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest sesja świąteczna z Wiślackim Misiem u eMKa Foto! (więcej informacji – TUTAJ).

Vouchery na pizzę – przed pierwszym gwizdkiem, zawodnicy ORLEN Wisły Płock wyrzucą w trybuny kuleczki z voucherami na najlepszą pizzę od naszego Partnera – Festa Italiana!

Konkurs w przerwie –  w przerwie spotkania z Azotami-Puławy odbędzie się konkurs rzutów na bramkę! Przed meczem zawodnicy wyrzucą w trybuny vouchery na pizze oraz talony uprawniające do udziału w konkursie. Osoba, która złapie talon, będzie mogła wziąć udział w konkurencji rzutów na bramkę, a zwycięzca otrzyma nagrodę niespodziankę od Partnera klubu – marki Levi Strauss!

Do zobaczenia w Orlen Arenie! Koniecznie przyjdźcie wcześniej, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji!