Już jutro – 9 września o godzinie 15:00 płoccy szczypiorniści podejmą we własnej hali KGHM Chrobry Głogów. Będzie to pierwszy mecz domowy Nafciarzy w związku z czym oprócz gwarantowanych emocji sportowych na kibiców będzie czekać szereg atrakcji przygotowanych przy współpracy z naszymi partnerami i sponsorami.

Na pierwszy ogień przed własną publicznością Nafciarze zagrają w ramach 4. kolejki ORLEN Superligi z KGHM Chrobrym Głogów. Start spotkania zaplanowano na 9 września na godzinę 15:00. W związku z powrotem naszych wspaniałych kibiców do ORLEN Areny nasi sponsorzy i partnerzy stanęli na wysokości zadania i przyszykowali wiele atrakcji zarówno dla tych najmłodszych jak i najstarszych.

Czego możecie spodziewać się w ORLEN Arenie:

Strefa Smakołyków:

* Słodkości – bufet słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo!

* Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania hot-dogów od New York Hot Dog.

* Swojskie pyszności przygotowane przez Stowarzyszenie Anielski Kredens z Rogozina gdzie dostaniecie: swojską lemoniadę, ciasto, kawę oraz Pierogi

* Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

* Kącik dziecięcy, w którym na najmłodszych zabawiać będzie niezawodna Sala Zabaw Fikołki

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa Foto:

* Fotobudka 360°– która uwieczni na pamiątkę piękne chwile spędzone wśród niebiesko-biało-niebieskiej rodziny.

UWAGA!

Jeśli jeszcze nie posiadacie biletów na mecz z Chrobrym Głogów to jak najszybciej kliknijcie TUTAJ żeby nadrobić to karygodne niedopatrzenie.

Do zobaczenia w ORLEN Arenie! Zjawcie się odpowiednio wcześniej żeby skorzystać ze wszystkich przygotowanych dla Was atrakcji!