Już jutro – 20 września o godzinie 18:45 ORLEN Wisła Płock rozegra pierwszy mecz domowy w EHF Champions League. Nafciarze przed własną publicznością podejmą Mistrza Danii – GOG Handbold i powalczą o pierwsze punkty w rozgrywkach. Jesteśmy pewni, że płoccy szczypiorniści zapewnią jutro ogrom emocji sportowych, lecz oprócz tego na kibiców będzie czekać szereg atrakcji przygotowanych przy współpracy z naszymi partnerami i sponsorami.

W ramach 2. kolejki zmagań w elitarnej Lidze Mistrzów Niebiesko-biało-niebiescy zmierzą się z GOG Handbold. Start spotkania zaplanowano na 20 września na godzinę 18:45. Aby uatrakcyjnić jeszcze bardziej jutrzejszy powrót emocji w europejskich rozgrywkach nasi sponsorzy i partnerzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali wiele atrakcji dla kibiców i sympatyków we wszystkich przedziałach wiekowych.

Czego możecie spodziewać się w ORLEN Arenie:

– Strefa Smakołyków:

Słodkości – bufet słodkości od naszego Partnera – Piekarni Cukierni Mochowo!

Stoisko z hot-dogami – zachęcamy do spróbowania hot-dogów od New York Hot Dog.

Swojskie pyszności przygotowane przez Stowarzyszenie Anielski Kredens z Rogozina, gdzie dostaniecie: swojską lemoniadę i gofry oraz przez Koło Gospodyń Wiejskich „Koniczynki” z Nowego Bronowa, które będzie oferować: buły wiejskie ze schabowym, filetem z kurczaka lub pieczone udka z ryżem oraz ziemniaczki chłopskie na zimno.

Całość specjałów gastronomicznych dopełni Catering.

– Strefa Młodego Nafciarza:

Kącik dziecięcy, w którym na najmłodszymi zaopiekuje się niezawodna Sala Zabaw Fikołki

*Biuro Paszportowe – przy kąciku dziecięcym będzie można zdobyć pieczątkę do Paszportu Młodego Nafciarza, która umożliwi udział w organizowanym przez nas konkursie (więcej informacji – TUTAJ).

– Strefa Foto:

* Fotobudka 360°– która uwieczni na pamiątkę niezapomniane chwile spędzone wśród niebiesko-biało-niebieskiej rodziny.  Dostępna przed meczem oraz w przerwie.

UWAGA

Jeśli jeszcze nie posiadacie biletów na mecz z GOG Handbold to nie zwlekajcie ani chwili dłużej i zakupcie je TUTAJ. Nafciarze potrzebują Waszego wsparcia!

Widzimy się w ORLEN Arenie! Przybywajcie z wyprzedzeniem, żeby na pewno skorzystać ze wszystkich przygotowanych specjalnie dla Was atrakcji!