Otwórz dowolne konto u naszego partnera w mBanku,

aktywuj aplikację mobilną, a otrzymasz w prezencie 1 jednoosobowy bilet na mecz wyjazdowy z Magdeburgiem 17.05.2023 r.

Akcja ważna w dniach 12.04-05.05.2023 w placówce mBanku w Płocku, ul. Nowy Rynek 2.

W przypadku pytań dotyczących szczegółów zachęcamy do kontaktu z Placówką mBanku w Płocku.

Okazją do założenia konta w mBanku oraz skorzystania z oferty będzie również jutrzejszy mecz ORLEN Wisły Płock z Azotami-Puławy w półfinale PGNiG Pucharu Polski (bilety – TUTAJ). Przed i w przerwie spotkania, zapraszamy do stoiska naszego Partnera, które stanie w holu głównym Orlen Areny. Dla pierwszych 30 osób przygotowaliśmy upominki.

Aby odebrać prezent, musisz mieć ukończone 18 lat.

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na TUTAJ.

Propozycja ważna w dniach 12.04-05.05.2023 r. w Placówce mBanku w Płocku, ul. Nowy Rynek. Możesz wziąć udział w akcji, jeśli w momencie wnioskowania o otwarcie konta w mBanku S.A. masz ukończone 18 lat i jesteś nowym klientem banku (jeśli od 01.01.2019 r. nie byłaś/eś lub nadal nie jesteś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017). Akcja łączy się z programem PolecamBank. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. (mBank), dostępnych na www.mBank.pl/pomoc/oprocentowanie/oferta-indywidualna/www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ i www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/konta