Czujesz, że brakuje Ci rozrywki? A może chcesz kulturalnie spędzić czas z najbliższymi? Jeśli tak to naprzód ze swoją bogatą ofertą wychodzi kino Przedwiośnie, w którym przy okazji wizyty na seansie filmowym przy zakupie Zestawu Nafciarza możesz zgarnąć darmowe bilety na mecz ORLEN Wisły Płock.

Wspólnie z naszym partnerem – NoveKino Przedwiośnie przyszykowaliśmy dla naszych kibiców i sympatyków specjalną ofertę w ramach której miłośnicy kina stają przed szansą wejścia w posiadanie darmowego podwójnego zaproszenia na domowe spotkania ORLEN Wisły Płock.

Jak je zdobyć?

Najbliższa szansa już jutro! Przy zakupie dedykowanego zestawu Nafciarza w strefie gastronomicznej kina możecie zgarnąć podwójne bilety na niedzielne spotkanie ORLEN Wisły Płock, w którym płoccy szczypiorniści zmierzą się przed własną publicznością z Górnikiem Zabrze. Start spotkania zaplanowano na 22 października na godzinę 15:00.

*Zestaw dla Dwojga: Napój x2 + Popcorn lub Nachosy. Do zestawu dołączone jest podwójne zaproszenie na mecz. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Z całego serca zachęcamy do skorzystania ze specjalnej oferty u naszego partnera!