Związek Piłki Ręcznej w Polsce podał termin i miejsce, w którym odbędzie się finał Orlen Pucharu Polski 2023. Starcie obejrzymy w Kaliszu, w pierwszy weekend czerwca. Czekają nas również zmiany w formule pucharowych rozgrywek.

Finał Orlen Pucharu Polski

ORLEN Wisła Płock rozpoczęła zmagania w tegorocznej edycji Orlen Pucharu Polski od półfinału, w którym zmierzyła się z Azotami-Puławy. Po świetnym meczu w Orlen Arenie, Nafciarze pewnie pokonali puławian (wynik: 33:16) i zameldowali się w finale. Teraz czeka ich obrona trofeum zdobytego przed rokiem w Tarnowie, a ich rywalem ponownie będzie Industria Kielce, która wyeliminowała MMTS Kwidzyn.

Finalistów Orlen Pucharu Polski poznaliśmy w ostatnią środę, jednak nieznany dotąd był jego termin i miejsce rozegrania. Jak podał dziś Związek Piłki Ręcznej w Polsce, decydujący mecz o Orlen Puchar Polski 2023, obejrzymy w Arenie Kalisz. Spotkanie zaplanowano na sobotę – 3 czerwca na godz. 20:00, a podczas wydarzenia, ZPRP zaprezentuje również nową formułę rozgrywania finałów PP oraz gospodarza na najbliższe trzy lata.

Więcej informacji – TUTAJ!

#broniMY Pucharu Polski!