ORLEN Wisłę Płock czeka jeszcze finał PGNiG Pucharu Polski. Nafciarze mają przed sobą ważny pojedynek, ale już dziś chcielibyśmy zaprosić wszystkich kibiców na zakończenie sezonu. Spotkajmy się w Orlen Arenie i razem zakończmy rozgrywki 2021/2022!

We wtorek 24 maja niebiesko-biało-niebiescy zostali Wicemistrzami Polski, w miniony weekend wywalczyli brązowe medale EHF European League, a w sobotę stoczą bój o PGNiG Puchar Polski. Czeka nas jeszcze spora dawka sportowych emocji, ale już dzisiaj chcielibyśmy zaprosić wszystkich kibiców Nafciarzy na zakończenie sezonu 2021/2022. Przeżyliśmy w nim wiele pięknych chwil – nareszcie wspólnych. Po przerwie spowodowanej sytuacją epidemiologiczną na świecie, kibice mogli uczestniczyć we wszystkich meczach i wspierać z trybun ukochaną drużynę. Obejrzeliśmy w Orlen Arenie niejedno świetne spotkanie i cieszyliśmy się z niejednego awansu. Na samym końcu wypełniliśmy halę po brzegi i stworzyliśmy niesamowitą atmosferę, przy której byliśmy świadkami niezwykłego pojedynku ORLEN Wisły Płock z Łomżą Vive Kielce. Może nie udało nam się wywalczyć mistrzostwa, ale wiemy jedno – na parkiecie zawodnicy zostawili całe serce, a na trybunach zrobili to kibice… Nafciarze ponownie zapewnili sobie też udział w EHF Finals Men i z Lizbony wrócili, jako trzecia najlepsza drużyna Ligi Europejskiej. Mamy jeszcze trofeum do zdobycia, zatem – do zobaczenia się w Tarnowie!

Liczymy, że po Pucharze Polski pojawicie się w Orlen Arenie i razem podziękujemy zawodnikom za tegoroczne rozgrywki i sukcesy oraz pożegnamy tych, którzy spędzili w naszym klubie ostatni sezon!

Prosimy kierować się do wejścia od strony stadionu, natomiast jeśli chodzi o sektory, do dyspozycji kibiców będą dostępne miejsca na A, B i C.

Zapraszamy! Poniedziałek – 6 czerwca – godz. 18:00 – Orlen Arena!