W najbliższy weekend, ORLEN Wisła Płock rozegra ostatni mecz w rozgrywkach 2022/2023. W sobotę – 3 czerwca w Kaliszu, Nafciarze będą bronili ORLEN Pucharu Polski. Już dzień później zapraszamy do ORLEN Areny, gdzie wspólnie podsumujemy i zakończymy sezon!

Koniec sezonu

To już ostatnia „prosta” sezonu 2022/2023, choć czeka nas jeszcze jedno bardzo wymagające zadanie. W minionych miesiącach obejrzeliśmy 45 pojedynków ORLEN Wisły Płock, podczas których przeżyliśmy wspólnie tysiące sportowych emocji. Po dwóch latach, do Płocka powróciła elitarna Liga Mistrzów i zmagania Nafciarzy z najlepszymi drużynami w Europie. Nasza hala okazała się też niepokonaną twierdzą w krajowych rozgrywkach. Niebiesko-Biało-Niebiescy zwyciężyli półfinałowy mecz ORLEN Pucharu Polski, a także wszystkie domowe spotkania PGNiG Superligi.

Teraz przyszła pora na mecz, który zakończy sezon, czyli finałowe starcie w ORLEN Pucharze Polski. Spotkanie odbędzie się w sobotę – 3 czerwca o godz. 20:00 w Arenie Kalisz, a Nafciarze będą bronili w nim zdobytego przed rokiem trofeum. W kaliskiej hali nie zabraknie ósmego zawodnika ORLEN Wisły Płock, czyli Was – KIBICÓW i zawalczymy o kolejny krajowy puchar.

Już następnego dnia, po pojedynku w Kaliszu – 4 czerwca o godz. 17:00, zapraszamy do ORLEN Areny na oficjalne zakończenie sezonu 2022/2023. Będzie to okazja, by podsumować minione rozgrywki, podziękować drużynie i pożegnać zawodników, którzy odchodzą z naszego klubu. Mamy nadzieję, że tak samo jak licznie wspieraliście Nafciarzy w Magdeburgu i Kielcach czy jak będziecie wspierali w Kaliszu, pojawicie się w niedzielę w ORLEN Arenie i zakończymy ten sezon wspólnie!

Prosimy kierować się do wejścia głównego od strony stadionu, a następnie na sektory: A,B,C,D.

*Liczba miejsc ograniczona.

Wspólnie zakończmy sezon 2022/2023!

Do zobaczenia w ORLEN Arenie.