SPR Wisła Płock zaprasza wszystkie firmy na Wisła Biznes Cup. Firmowe drużyny wzmocnione zawodnikami pierwszego składu ORLEN Wisły Płock rozegrają turniej piłki ręcznej!

Wisła Biznes Cup

ORLEN Wisła Płock, podczas meczów Ligi Mistrzów oraz krajowych rozgrywek, funduje nam niezapomniane wrażenia, jednak sportowych emocji i piłki ręcznej nigdy za wiele, a handball to piękny sport – nie tylko z perspektywy trybun. Właśnie dlatego startujemy z nową inicjatywą Wisła Biznes Cup i zapraszamy wszystkie firmy do stworzenia drużyn złożonych z pracowników, rodzin oraz przyjaciół i wzięcia udziału w wyjątkowym turnieju.

Pierwsza edycja Wisła Biznes Cup odbędzie się w sobotę – 27 maja, a do rywalizacji staną firmowe zespoły wzmocnione zawodnikami pierwszego składu ORLEN Wisły Płock. Zagramy w „uliczną” piłkę ręczną – w czteroosobowych zespołach i na mniejszych boiskach, bez kontaktu, by w duchu Fair Play cieszyć się handballem w najlepszym gronie!

Poza sportową zabawą, uczestnicy otrzymają pamiątkowe gadżety z podpisami zawodników, a także będą mogli zrobić sobie zdjęcia z Nafciarzami i zebrać od nich autografy.

Najważniejsze informacje

Termin wydarzenia: sobota – 27 maja 2023 roku,

Czas trwania: 9:00 – 13:00,

Drużyny: czteroosobowe,

Zasady i koszt: TUTAJ,

Zapisy: do 17 maja 2023 r.,

Szczegóły oraz zapisy: Marcin Sieczkowski, e-mail: m.sieczkowski@sprwislaplock.pl

Serdecznie zapraszamy!