Zapisy na autokarowy wyjazd na finał ORLEN Pucharu Polski wystartują już 11 maja. W sobotę – 3 czerwca w Arenie Kalisz, Nafciarze będą bronili zdobytego przed rokiem trofeum w meczu z Barlinek Industrią Kielce. Zapraszamy do zapisów!

Wyjazd autokarowy na PP

Sezon 2022/2023 wkroczył w decydującą fazę! Przed ORLEN Wisłą Płock walka na trzech frontach, Nafciarze zagrają o Mistrzostwo Polski, awans do Final4 Ligi Mistrzów, a także będą bronili – zdobytego przed rokiem w Tarnowie – ORLEN Pucharu Polski. Tym razem finał pucharowych zmagań, pomiędzy ORLEN Wisłą Płock a Barlinek Industrią Kielce, odbędzie się 3 czerwca w Arenie Kalisz, gdzie również nie zabraknie kibiców Nafciarzy.

Jeśli wybieracie się do Kalisza, ale nie macie jeszcze transportu lub chcielibyście pojechać na wyjazd w kibicowskim gronie, zapraszamy do zapisów na wyjazd autokarem, który organizowany jest przez fanów ORLEN Wisły Płock.

Termin meczu: 3 czerwca (sobota), godz. 20:00,

Start zapisów: 11 maja od godz. 9:00,

Zapisy i wszelkie informacje: Adam Osicki i Michał Żabowski, tel. 605-150-885 oraz przez messenger „Adam Osicki” i „Michał Żabowski”.

Do zobaczenia w Kaliszu Nafciarze! #broniMY Pucharu Polski!