SPR Wisła Płock i Festa Italiana przygotowały specjalną akcję dla kibiców Nafciarzy! Już w niedzielę – 27 listopada, zamawiający pizzę będą mieli szansę zgarnąć wejściówki na mecz Ligi Mistrzów. Do wybranych zamówień dołączone zostaną bilety na spotkanie ORLEN Wisły Płock z CS Dinamo Bucuresti!

Bilety na LM do pizzy!

Czy jest lepszy dodatek do meczu niż pizza? Naszym zdaniem nie! Dlatego specjalnie dla kibiców ORLEN Wisły Płock, wraz z Oficjalnym Partnerem klubu – pizzerią Festa Italiana, przygotowaliśmy wyjątkową akcję! Już w niedzielę – 27 listopada o godz. 17:00, w 12. serii rozgrywek, Nafciarze zmierzą się z beniaminkiem PGNiG Superligi – Arged KPR Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Dla Niebiesko-Biało-Niebieskich będzie to spotkanie wyjazdowe, a kibice którzy do oglądania meczu przed telewizorem zamówią pizzę od Festa Italiana, będą mieli szansę zgarnąć wejściówki na mecz Ligi Mistrzów.

Do wybranych, niedzielnych zamówień na dowóz, pizzeria doda podwójne bilety na pojedynek ORLEN Wisły Płock, w ósmej kolejce EHF Champions League! Będzie to starcie na najwyższym poziomie, z naprawdę wymagającym rywalem – CS Dinamo Bucuresti, dlatego tym bardziej warto pojawić się w Orlen Arenie!

Wszystko w Waszych rękach! Zamówcie pizzę od Festa Italiana do meczu Nafciarzy z Ostrovią, a może to właśnie WY zgarnijcie podwójne wejściówki na pojedynek Ligi Mistrzów z Mistrzami Rumunii! Powodzenia!