W związku z zakończeniem działalności dotychczasowego przewoźnika, umowa SPR Wisły Płock z firmą Autokaryplock Jacek Szymczak przestała obowiązywać. Trwają rozmowy z nowym dostawcą usług transportowych. Co stanie się z klubowym autokarem?

Zgodnie z informacją od firmy Autokaryplock Jacek Szymczak zakończyła ona swoją działalność a, co za tym idzie, nie będzie już świadczyła usług transportowych. Umowa SPR Wisły Płock oraz Autokaryplock Jacek Szymczak przestała obowiązywać. Zakończenie współpracy nie jest zależne od płockiego klubu, a decyzja zamknięcia działalności spowodowana jest pandemią.

Co stanie się z klubowym autokarem?

Autokar, którym do tej pory podróżowali Nafciarze, jest własnością firmy Autokaryplock Jacek Szymczak. Zakończenie współpracy oznacza, że pojazd nie jest już przeznaczony do dyspozycji klubu. W związku z zaistniałą sytuacją, SPR Wisła Płock prowadzi rozmowy z nowym dostawcą usług transportowych, który do końca sezonu 2021/2022 zapewni autokar zawodnikom ORLEN Wisły Płock. Wygląd nowego pojazdu będzie uzależniony od decyzji jego właściciela. O wszystkim poinformujemy Państwa po podpisaniu umowy.