ORLEN Wisła Płock, w Tarnowie, wywalczyła PGNiG Puchar Polski! Nafciarze pewnie pokonali kielczan i zapewnili sobie wymarzone trofeum. Teraz czas na zakończenie sezonu – spotkajmy się w Orlen Arenie i razem zakończmy rozgrywki 2021/2022!

We wtorek 24 maja niebiesko-biało-niebiescy zostali Wicemistrzami Polski, następnie wywalczyli brązowe medale EHF European League, a w sobotę pokonali Łomżę Vive Kielce i zdobyli PGNiG Puchar Polski. Za nami ogromna dawka sportowych emocji, a teraz czas, aby wspólnie zakończyć sezon 21/22. Przeżyliśmy w nim wiele pięknych chwil – nareszcie wspólnych. Po przerwie spowodowanej sytuacją epidemiologiczną na świecie, kibice mogli uczestniczyć we wszystkich meczach i wspierać z trybun ukochaną drużynę. Obejrzeliśmy w Orlen Arenie niejedno świetne spotkanie i cieszyliśmy się z niejednego awansu. Na samym końcu wypełniliśmy halę po brzegi i stworzyliśmy niesamowitą atmosferę, przy której byliśmy świadkami niezwykłego pojedynku ORLEN Wisły Płock z Łomżą Vive Kielce. Może nie udało nam się wywalczyć mistrzostwa, ale wiemy jedno – na parkiecie zawodnicy zostawili całe serce, a na trybunach zrobili to kibice… Nafciarze ponownie zapewnili sobie też udział w EHF Finals Men i z Lizbony wrócili, jako trzecia najlepsza drużyna Ligi Europejskiej. Na sam koniec ORLEN Wisła Płock udała się do Tarnowa, gdzie zagrała w Finale PGNiG Pucharu Polski. Arena Jaskółka okazała się dla Wiślaków szczęśliwa i wywalczyli oni jedenasty Puchar w historii klubu!

Kibice, dziękujemy za wsparcie w Tarnowie! Liczymy, że  dziś pojawicie się w Orlen Arenie i razem podziękujemy zawodnikom za tegoroczne rozgrywki i sukcesy oraz pożegnamy tych, którzy spędzili w naszym klubie ostatni sezon!

Prosimy kierować się do wejścia od strony stadionu, natomiast jeśli chodzi o sektory, do dyspozycji kibiców będą dostępne miejsca na A, B i C.

Zapraszamy! Poniedziałek – 6 czerwca – godz. 18:00 – Orlen Arena!