Dla wszystkich miłośników piłki ręcznej i tych, którzy chcą uczcić Walentynki w wyjątkowy sposób, mamy doskonałą wiadomość! 14 lutego przy stacjonarnym zakupie biletów na mecz z Montpellier drugi z nich dostaniecie 50% taniej.

Zbliżające się spotkanie 12. kolejki EHF Champions League zostanie okraszone walentynkową magią, dzięki promocji jaką pragniemy zaoferować zakochanym z tej okazji. Każdy, kto chce zarazić swoją drugą połówkę miłością do szczypiorniaka, 14 lutego będzie mógł zakupić stacjonarnie bilety na mecz z Montpellier z upustem 50% na drugi z nich. Nie ma przecież nic piękniejszego niż serce bijące w rytmie handballowej pasji, a zarazem gorącej miłości do ukochanej osoby. Przeżyjcie wspólnie niezapomniane chwile podczas rywalizacji Nafciarzy – 21 lutego o godzinie 20:45!

Bilety zakupicie w w siedzibie klubu w ORLEN Arenie (przy Placu Celebry Papieskiej 1) oraz w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49).

Zanurzcie się razem w Niebiesko-biało-niebieskiej atmosferze przepełnionej miłością do tej pięknej dyscypliny, jaką jest piłka ręczna!