Trwa Plebiscyt Tygodnika Płockiego „Z Tumskiego Wzgórza”. Wśród 10 wydarzeń w kategorii „Sport i rekreacja” znalazły się sukcesy ORLEN Wisły Płock, a wśród nominowanych trenerzy Nafciarzy – Xavi Sabate oraz Dawid Nilsson. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj na ORLEN Wisłę Płock!

Jak wspominaliśmy na początku lutego, trenerzy ORLEN Wisły Płock – Xavi Sabate i Dawid Nilsson, zostali nominowani w 16.edycji plebiscytu Tygodnika Płockiego „Z Tumskiego Wzgórza” – Wydarzenie Roku 2022. Spośród wszystkich kandydatur, Kapituła Plebiscytu wybrała 10 wydarzeń w kategorii „Sport i rekreacja”, a w tym sukcesy Nafciarzy, czyli medale zdobyte w sezonie 2021/2022: złoty medal w Pucharze Polski, srebrny Mistrzostw Polski i brązowy w Lidze Europejskiej. Zapraszamy do głosowania na ORLEN Wisłę Płock!

Jak głosować?

Za pośrednictwem:

– SMS-ów – aby oddać swój głos na wydarzenie ORLEN Wisły Płock, należy wysłać SMS o treści SIR.3 na numer 73601 (koszt SMS-a 3,69 zł brutto),

– Kuponów – kupony drukowane są w 8–10 kolejnych wydaniach “Tygodnika Płockiego” (od lutego’23). Należy wypełnić je zgodnie z instrukcją, a następnie nadesłać bądź przynieść do redakcji.

Więcej na stronie organizatora Plebiscytu – TUTAJ!