Rozpoczęła się sprzedaż biletów na domowe spotkanie Niebiesko-biało-niebieskich, w którym Nafciarze staną w szranki z niezwykle doświadczonym i topowym europejskim zespołem – Telekomem Veszprém HC. Mecz 10. kolejki Ligi Mistrzów zaplanowano na czwartek – 7 grudnia na godzinę 20:45. Nie wahaj się ani przez chwilę, zakup wejściówki i wspólnie z Wiślakami zawalcz o marzenia!

W czwartkowy wieczór – 7 grudnia o godzinie 20:45 Nafciarze rozegrają pierwszy i ostatni przed przerwą na Mistrzostwa Europy mecz w Lidze Mistrzów. Rywalem Niebiesko-biało-niebieskich będzie jeden z topowych zespołów europejskiego szczypiorniaka – Telekom Veszprém HC. Spotkanie 10. serii to niewątpliwe nie lada gratka dla wszystkich fanów piłki ręcznej i dzięki udziale drużyn z czołówki to również gwarancja na widowisko sportowe na najwyższym poziomie. Historia niejednokrotnie pokazała, że dzięki Waszemu wsparciu rzeczy teoretycznie niemożliwe są jak najbardziej na wyciągnięcie ręki, dlatego też na mecz z Węgierskim Mistrzem musi zapanować pełna mobilizacja wśród kibiców i sympatyków. Wypełnijcie ORLEN Arenę co do ostatniego miejsca i jako ósmy zawodnik zagrajcie z Wiślakami o bardzo cenne punkty w rozgrywkach EHF Champions League! Pokażmy Europie jak bardzo trudnym i gorącym terenem jest Płock!

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49), w siedzibie klubu (przy Placu Celebry Papieskiej 1) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się – TUTAJ.

Do zobaczenia w ORLEN Arenie 7 grudnia o godzinie 20:45, gdzie ramię w ramię od pierwszego gwizdka razem zawalczyMy o marzenia!