Trwa sprzedaż biletów na pierwszy marcowy mecz ORLEN Wisły Płock w domu! Już w sobotę – 18 marca o godz. 15:00, Nafciarze podejmą Sandrę Spa Pogoń Szczecin, w 19. serii PGNiG Superligi. Klub przygotował specjalną zniżkę i upominki na Dzień Kobiet!

Po przerwie w Orlen Arenie

Po serii wyjazdów i przerwie kadrowej, Nafciarze zagrają kolejny mecz w domu! Niebiesko-Biało-Niebiescy, w dziewiętnastej serii PGNiG Superligi, podejmą Sandrę Spa Pogoń Szczecin. Pojedynek ORLEN Wisły Płock z Pogonią zaplanowano na sobotę – 18 marca na godz. 15:00, w płockiej Orlen Arenie!

Kibice! Zwłaszcza po tak długiej przerwie od sportowych emocji w OA, nie może zabraknąć Was na meczu z Sandrą Spa Pogonią Szczecin. Przed Nafciarzami walka o kolejne ważne Superligowe punkty i bardzo potrzebują Waszego wsparcia, dlatego nie czekajcie i kupcie bilet już dziś!

🌷Dzień Kobiet z Nafciarzami!🌷

Najlepsze życzenia dla wszystkich Pań! Samych powodów do uśmiechu na twarzy, zdrowia oraz wiele radości i sportowych emocji podczas meczów ORLEN Wisły Płock!

– Z okazji Dnia Kobiet mamy niespodzianki dla miłośniczek ORLEN Wisły Płock. Wszystkie Kibicki zakupią bilety na mecz z Sandrą Spa Pogonią Szczecin za symboliczną złotówkę!*

*Promocja na wejściówki za 1 zł obowiązuje w dniach 8-14 marca 2023 r., na wszystkie sektory, przy zakupie w siedzibie klubu oraz punkcie sprzedaży Dagna.

– Dla Karnetowiczek, posiadających już wejściówki na mecze Nafciarzy – przygotowaliśmy drobne upominki od Pasiek Rodziny Sadowskich, które – za okazaniem karnetu – będzie można odebrać w siedzibie klubu (godzinę przed oraz przerwie meczu z Pogonią). Dodatkowo, Panie ze 100% frekwencją na meczach ORLEN Wisły Płock*, mogą spodziewać się telefonu z zaproszeniem na darmowy zabieg tlenoterapii hiperbarycznej od Mazowieckiego Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej!

*Będziemy kontaktować się telefonicznie z Paniami, które podały numer telefonu przy wyrabianiu karnetu na sezon 22/23.

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie  – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się  – TUTAJ.

Orlen Arena, 18.03.2023 (sobota), godz. 15:00 – kup bilet i zostań ósmym zawodnikiem ORLEN Wisły Płock!