Trwa sprzedaż biletów na mecz ORLEN Wisły Płock z Grupą Azoty Unią Tarnów! Nafciarze podejmą tarnowian w 16. serii PGNiG Superligi. Zapraszamy do Orlen Areny już w niedzielę – 19 lutego o godz. 20:15!

Czas na rewanż z Jaskółkami!

Luty jest najkrótszym miesiącem w roku, jednak na pewno nie najspokojniejszym – zwłaszcza dla ORLEN Wisły Płock! Nafciarze mają w swoim terminarzu aż siedem meczów, a w jednym z nich zmierzą się z Grupą Azoty Unią Tarnów, która w tym sezonie trzyma się górnej części tabeli. Niebiesko-Biało-Niebiescy podejmą tarnowian w 16. serii Superligowych zmagań, rewanżowe spotkanie odbędzie się już w niedzielę – 19 lutego o godz. 20:15!

Każdy kolejny pojedynek Nafciarzy, to nasza kolejna wspólna misja! W tym wypełnionym po brzegi meczami okresie, ORLEN Wisła Płock jeszcze bardziej potrzebuje wsparcia swoich niezastąpionych kibiców, dlatego już dziś kupcie bilety i wspierajcie Niebiesko-Biało-Niebieskich. Do zobaczenia w Orlen Arenie!

UWAGA ZNIŻKA! Z okazji ferii zimowych, kibice posiadający aktualną legitymację szkolną mogą skorzystać z promocji i zakupić bilety na mecz z Grupą Azoty Unią Tanów w cenie 10 zł! Zniżka obowiązuje na sektory: J1,K1,L1,M1 i dotyczy stacjonarnego zakupu biletów w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz w siedzibie klubu (w Orlen Arenie). Przy zakupie konieczne jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej.

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie  – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się  – TUTAJ.

Orlen Arena, 19.02.2023 (niedziela), godz. 20:15 – kup bilet i zostań ósmym zawodnikiem ORLEN Wisły Płock!