Tego jeszcze w Orlen Arenie nie grali! Już w środę – 10 maja o godz. 18:45, ORLEN Wisła Płock rozpocznie walkę w ćwierćfinale EHF Champions League. Nafciarze zmierzą się z Mistrzem Niemiec – SC Magdeburgiem, a sprzedaż biletów na to emocjonujące starcie właśnie wystartowała!

Po raz pierwszy w OA!

Ćwierćfinał Ligi Mistrzów – takiego pojedynku Orlen Arena jeszcze nie gościła. Po fenomenalnym dwumeczu z HBC Nantes, Nafciarze wywalczyli historyczny awans do najlepszej ósemki EHF Champions League. Teraz czeka ich bój o Final4 elitarnych rozgrywek, a stoczą go ze swoim rywalem z fazy grupowej – SC Magdeburgiem. Niebiesko-Biało-Niebiescy zmierzą się z Mistrzami Niemiec w dwumeczu, którego pierwsza część odbędzie się właśnie w płockiej Orlen Arenie. Starcie rozpocznie się w środę – 10 maja o godz. 18:45, a bilety na to spotkanie są już w sprzedaży!

Drużyna i Kibice – wspólnie #walczyMY, a nasza walka przynosi efekty! Udział w ćwierćfinale Ligi Mistrzów to ogromny sukces, którego nie byłoby gdyby nie ciężka praca Nafciarzy i nieocenione wsparcie ich ósmego zawodnika. Tym razem również nie może być inaczej, a Orlen Arena musi wypełnić się po brzegi. Już dziś kup bilet i zajmij swoje miejsce na trybunach, podczas meczu o marzenia!

Promocje

Promocja dla uczniów i studentów – za okazaniem legitymacji szkolnej można zakupić bilety w cenie 5 zł, zaś z legitymacją studencką za 10 zł. Zniżki dla uczniów i studentów dotyczą sektorów: G i L1. Promocja dostępna do końca sezonu.

„Więcej radości z kibicowania NAFCIARZOM” – kibice z sektora L1, czyli Strefy Rodzinnej, po okazaniu biletu na L1 na dany mecz, mogą odebrać koszulki „Więcej radości z kibicowania NAFCIARZOM” od Galerii Mazovia (akcja trwa do wyczerpania zapasów).

Konkurs

Paszport Młodego Nafciarza – naszym najmłodszym kibicom przypominamy o Paszportach Młodego Nafciarza i wyjątkowej nagrodzie, którą można otrzymać za uzbieranie w nim pieczątek ze wszystkich domowych meczów w rozgrywkach 2022/2023. Posiadacze w pełni uzupełnionych paszportów z sezonu 22/23, otrzymają karnet na mecze Nafciarzy w rozgrywkach 23/24.

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie  – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) i siedzibie klubu oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się  – TUTAJ.

Orlen Arena, 10.05.2023 (środa), godz. 18:45 – kup bilet i zostań ósmym zawodnikiem ORLEN Wisły Płock!