W ramach 13. serii ORLEN Superligi dnia 26 listopada o godzinie 18:00 Nafciarze zmierzą się z drużyną Zepter KPR Legionowo. Wybierz się na wyjazd z kibicami i skorzystaj z możliwości kibicowania Niebiesko-biało-niebieskim osobiście!

W ramach 13. kolejki zmagań ORLEN Superligi Wiślacy udadzą się do Legionowa, aby tam 26 listopada o godzinie 18:00 podjąć miejscowy Zepter KPR Legionowo. Z tej okazji organizowany jest wyjazd dla wszystkich chętnych kibiców i sympatyków Nafciarzy. Niebiesko-biało-niebiescy nieustannie potrzebują Waszego wsparcia, dlatego nie może Was tam zabraknąć!

Koszt wyjazdu: 60 złotych przy minimum 19 zainteresowanych osobach. Cena może jednak ulec obniżeniu, jeśli zgłosi się więcej chętnych.

Termin zapisów: do 10 listopada. Warunkiem wpisania na listę uczestników wyjazdu jest wpłata zaliczki w wysokości 10 zł.

Wszystkich gotowych by udać się do Legionowa, aby tam osobiście dopingować Nafciarzy serdecznie prosimy o kontakt z p. Adamem Osickim przez Messengera lub pod numerem telefonu: 605150885.

Naprzód Niebiesko-biało-niebieska rodzino!