ORLEN Wisła Płock wywalczyła historyczny awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, w którym zmierzy się z niemieckim SC Magdeburgiem. Nafciarze najpierw zagrają w Orlen Arenie, a rewanż czeka ich na wyjeździe w Niemczech. Zamów bilety na pojedynek w Magdeburgu i wspieraj Niebiesko-Biało-Niebieskich podczas starcia o Final4 EHF Champions League!

Wyjazd do Magdeburga – bilety!

Nafciarze wywalczyli historyczny awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, w którym w dwumeczu zmierzą się z Mistrzem Niemiec – SC Magdeburgiem. Pierwsze starcie zaplanowano w płockiej Orlen Arenie, zaś rewanż Niebiesko-Biało-Niebiescy zagrają na wyjeździe. Nie są jeszcze znane dokładne terminy tych spotkań, ale będą to daty: 10 lub 11 maja (Płock) oraz 17 lub 18 maja (Magdeburg).

To wielka chwila dla naszego klubu! Poza starciem w domu, ORLEN Wisła Płock będzie potrzebowała również ogromnego wsparcia swojego ósmego zawodnika w Magdeburgu, dlatego nie czekaj i zamów bilety na wyjazd. Wspólnie walczyMY o marzenia i tworzymy historię!

Termin meczu: 17 lub 18 maja (środa/czwartek),

Termin zbierania zamówień*: do 24 kwietnia do godziny 16:00,

Zapisy: zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail – t.bauman@sprwislaplock.pl

W mailu należy podać: Imię, nazwisko, ilość osób oraz numer telefonu.

Terminy płatności: do 24 kwietnia do godziny 16:00 (w siedzibie klubu w Orlen Arenie),

Koszt biletów: 15 euro! (płatności przyjmujemy w walucie EURO)

Odbiór biletów: na początku maja.

Wyjazd kibiców

Jeśli nie macie transportu lub chcielibyście pojechać na wyjazd w kibicowskim gronie, zapraszamy do zapisów na wyjazd autokarem, który organizowany jest przez jednego z fanów ORLEN Wisły Płock.

Koszt przejazdu autokarem: około 200 zł + bilet na mecz (cena transportu może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od zainteresowania wyjazdem i wypełnienia autokaru),

Zapisy i wszelkie dodatkowe informacje: Adam Osicki, tele. 605-150-885 oraz przez messenger „Adam Osicki”,

Czas trwania zapisów: do 9 kwietnia,

Opłacenie wyjazdu: wpłaty będą przyjmowane do 12 kwietnia (przed i w przerwie pucharowego meczu z Azotami-Puławy).

*Klub SPR Wisła Płock nie organizuje wyjazdu na mecz, jednak przyjmuje zamówienia na bilety.

Nafciarze! WalczyMY dalej – najpierw widzimy się w Orlen Arenie, a następnie w Magdeburgu!

Trwają również zapisy na bilety oraz autokar na wyjazdowy mecz Nafciarzy z Azotami-Puławy (21 kwietnia). Wszelkie informacje – TUTAJ!