Już w przyszłym tygodniu ORLEN Wisła Płock rozpocznie kolejny etap przygotowań do drugiej części sezonu 2022/2023 – sparingi. Jeden ze styczniowych meczów towarzyskich Nafciarzy będzie otwarty dla kibiców. Zapraszamy do Blaszak Areny już w sobotę – 21 stycznia na godz. 16:00!

Widzimy się na Blaszaku!

Wiemy, że zdążyliście już zatęsknić za Nafciarzami, dlatego jeden ze sparingów, podczas przygotowań od drugiej części sezonu 2022/2023, będzie dla Was otwarty! Poza okazją do zobaczenia drużyny po przerwie, będzie to także szansa na powrót do Blaszak Areny, ponieważ właśnie tam ORLEN Wisła Płock rozegra swoje mecze towarzyskie. Serdecznie zapraszamy wszystkich Kibiców na sparing Niebiesko-Biało-Niebieskich z MMTS-em Kwidzyn, który zaplanowano na sobotę – 21 stycznia 2023, na godz. 16:00.

UWAGA! Ze względów organizacyjnych, na mecz towarzyski z kwidzynianami będzie mogło wejść 300 Kibiców, a pierwszeństwo będą mieli karnetowicze. Prosimy więc o zabranie ze sobą ważnych karnetów na sezon 2022/2023 i okazanie ich przy wejściu do „Blaszaka”!

Wejście -> od strony Cmentarza.

Dlaczego na Blaszaku?

Ze względu na trwające Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej oraz organizowany w związku z nimi Puchar Prezydenta, który będzie odbywał się w Orlen Arenie (18-25 stycznia 2023), od 14 stycznia Nafciarze nie mogą trenować w „domu”. Hala Niebiesko-Biało-Niebieskich została oddana do dyspozycji organizatorów MŚ’23. Na dalsze przygotowania, klub zarezerwował inne płockie obiekty, a przeważnie będzie to Blaszak Arena, w której odbędą się właśnie wszystkie sparingi.

Styczniowe sparingi

W styczniu 2023, podczas przygotowań do drugiej części sezonu, ORLEN Wisła Płock ma zaplanowane trzy mecze towarzyskie, a jeden z nich będzie otwarty dla kibiców. Harmonogram prezentuje się następująco:

20 stycznia (piątek), godz. 16:00 – sparing z Ostrovią Ostrów Wielkopolski,

21 stycznia (sobota), godz. 16:00 – sparing z MMTS-em Kwidzyn -> sparing otwarty dla Kibiców,

28 stycznia (sobota), godz. 18:00 – sparing z Energą MKS Kalisz.

Do zobaczenia na Blaszaku!