SPR Wisła Płock wraz z Partnerem – Galerią Mazovia,  przygotowała specjalną ofertę dla rodzin, które mogą kupić bilety na mecz ORLEN Wisły Płock z HBC Nantes w promocyjnych cenach. Kibice w sektorze L1, czyli w specjalnie przygotowanej na ten mecz – Strefie Rodzinnej otrzymają pamiątkowe koszulki.  

Przyjdź na mecz z rodziną!

Pojedynek ORLEN Wisły Płock z francuskim HBC Nantes zbliża się wielkimi krokami! Pierwszy mecz fazy play-off odbędzie się już w środę – 22 marca o godz. 20:45, w Orlen Arenie, gdzie czekają nas ogromne emocje i walka o wspólne marzenie, czyli awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Specjalnie dla Kibiców wspierających ORLEN Wisłę Płock całymi rodzinami, mamy wyjątkową ofertę. Na starcie z HBC Nantes obowiązywać będzie oferta dedykowana na wejściówki na sektor L1*, czyli do Stefy Rodzinnej objętej patronatem przez Galerię Mazovia:

2+1 (dwoje rodziców + dziecko lub rodzic + dwoje dzieci) – bilet/y dla osób dorosłych pozostają w regularnej cenie 50 zł, a koszt biletów dla dzieci to 5 zł.

2+2 (dwoje rodziców + dwoje dzieci lub jeden rodzin troje dzieci) – bilety dla rodziców pozostają w regularnej cenie 50 zł, a koszt biletów dla dzieci to 5 zł.

*Promocyjne pakiety rodzinne do Strefy Rodzinnej (na sektor L1) obowiązują przy zakupie stacjonarnym w punkcie sprzedaży Dagna oraz siedzibie klubu w Orlen Arenie.

Więcej radości z kibicowania NAFCIARZOM!

Kibice posiadający bilety na mecz ORLEN Wisły Płock z HBC Nantes do Strefy Rodzinnej (na sektor L1), otrzymają specjalne koszulki* od Galerii Mazovia, w związku z akcją „Więcej radości z kibicowania NAFCIARZOM”, dzięki której cały sektor ma być niebieski!

*Koszulki będę dostępne w punkcie info Galerii Mazovia, po okazaniu biletu na mecz ORLEN Wisła Płock – HBC Nantes na sektor L1. Zapraszamy do odbioru – 22 marca od godz. 11:00.

Orlen Arena, 22.03.2023 (środa), godz. 20:45 – wspólnie walczyMY o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów!