Ruszyła sprzedaż biletów na ćwierćfinałowy mecz ORLEN Wisły Płock z Kadetten Schaffhausen. We wtorek 3 maja o godz. 20:45 Wiślacy zawalczą o Final4 europejskich zmagań. Widzimy się w Orlen Arenie – przyjdź wspierać Nafcaiarzy!

Płocczanie, w dwumeczu, pokonali niemieckie TBV Lemgo Lippe i tym samym zameldowali się w ćwierćfinale Ligi Europejskiej. Teraz na drodze Nafciarzy stanie Kadetten Schaffhausen (Szwajcaria), z którym również zmierzą się dwukrotnie – najpierw 26 kwietnia o godz.18:45 w Schaffhausen, a następnie 3 maja o godz. 20:45 w Płocku. Zwycięzca dwumeczu awansuje do Final4 europejskich zmagań.

Kibice! Liczymy na Waszą liczną obecność i wsparcie podczas domowego spotkania z Kadetten Schaffhausen, dlatego zachęcamy Was do zakupu biletów. Zabierzcie ze sobą mamę, tatę, rodzeństwo lub przyjaciela czy drugą połówkę – wypełnijmy Orlen Arenę po brzegi!

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie abilet.pl, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się w zakładce „bilety”.

Zachęcamy także do zakupu wejściówek dla szkolnych grup zorganizowanych, w specjalnych cenach – więcej informacji.

Wnioski o akredytację dla telewizji, telewizji internetowej oraz radia – tutaj.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną niemożliwe jest zbliżanie się do zawodników.

Do zobaczenia na hali! 03.05.2022 (wtorek) – godz. 20:45 – Orlen Arena!