Ruszyła sprzedaż biletów na kolejny ligowy mecz Nafciarzy w Płocku. Po czterech tygodniach do Orlen Areny zawita PGNiG Superliga. Nafciarze podejmą Gwardię Opole, a spotkanie odbędzie się 9 kwietnia o godzinie 17:00.

Za Nafciarzami wyjazdowe mecze z Azotami-Puławy oraz TBV Lemgo Lippe. W kolejnych dniach ORLEN Wisła Płock uda się jeszcze do Szczecina, na pojedynek z tamtejszą Sandra Spa Pogonią Szczecin, następnie w Płocku Wiślacy zagrają o awans do ćwierćfinału Ligi Europejskiej.

W sobotę 9 marca, po czterotygodniowej przerwie, w Orlen Arenie zagości PGNiG Superliga. W ramach 22. serii krajowych rozgrywek niebiesko-biało-niebiescy zmierzą się z Gwardią Opole. Zapraszamy na trybuny i zachęcamy do zakupu wejściówek. Do końca sezonu zostało już niewiele – razem możemy więcej!

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie abilet.pl, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się w zakładce „bilety”.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną niemożliwe jest zbliżanie się do zawodników.

Do zobaczenia na hali! 09.04.2022 (sobota) – godz. 17:00 – Orlen Arena