Brakuje Ci artystycznych wrażeń w życiu, a może masz ochotę choćby na chwilę uciec myślami od rzeczywistości? Jeśli tak to w kinie Przedwiośnie możesz zrealizować swoje pragnienia, a przy zakupie Zestawu Nafciarza, który będzie dobrym kompanem w trakcie seansu filmowego, masz szansę za zgarnięcie darmowych wejściówek na pojedynek ORLEN Wisły Płock!

Wraz z naszym partnerem – NoveKino Przedwiośnie przygotowaliśmy dla naszych kibiców i sympatyków specjalną ofertę, dzięki której koneserzy filmowi przy okazji wizyty w kinie mają szansę na otrzymanie darmowych podwójnych zaproszeń na domowe spotkania ORLEN Wisły Płock.

Jak je zdobyć?

Najbliższa szansa już dzisiaj! Przy zakupie dedykowanego zestawu Nafciarza w strefie gastronomicznej kina możecie zgarnąć podwójne bilety na sobotni mecz ORLEN Wisły Płock, w którym płocka drużyna podejmie w ORLEN Arenie Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Spotkanie rozpocznie się 2 grudnia o godzinie 16:00.

*Zestaw dla Dwojga: Napój x2 + Popcorn lub Nachosy. Do zestawu dołączone jest podwójne zaproszenie na mecz. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty u naszego partnera!