Uroš Mitrović został wypożyczony do Bregenz Handball. 18-latek zagra w Handball Liga Austria. Młody rozgrywający Nafciarzy spędzi w austriackim klubie resztę sezonu.

Uroš Mitrović wypożyczony

SPR Wisła Płock podpisała kontrakt z serbskim prawo rozgrywającym w październiku ubiegłego roku. Uroš Mitrović związał się z Nafciarzami kontraktem do 2024 roku z możliwością przedłużenia o kolejne dwa sezony. Serb dołączył do ORLEN Wisły Płock w styczniu i wspólnie z Niebiesko-Biało-Niebieskimi przygotowywał się do drugiej części rozgrywek 21/22, zaś w marcu zadebiutował w PGNiG Superlidze. Teraz klub zadecydował wypożyczyć 18-latka do Bregenz Handball – drużyny biorącej udział w zmaganiach Handball Liga Austria. Mitrović spędzi w austriackim klubie resztę sezonu 2022/2023, a jego wypożyczenie będzie obowiązywało do 30 czerwca 2023 roku.

Bregenz Handball, to męski klub piłki ręcznej założony w 1946 roku, który bierze udział w zmaganiach najwyższej austriackiej klasy rozgrywkowej – Handball Liga Austria. Bregenz ma na swoim koncie dziewięć Mistrzostw, pięć Pucharów (ostatni w 2022 roku), a także dwa Superpuchary Austrii (ostatni w 2022 roku). Obecnie Bregenz znajduje się na piątym miejscu w ligowej tabeli.

Powodzenia Uroš!