Kontrakt Uroša Mitrovicia z SPR Wisłą Płock został rozwiązany. Młody Serb, który ostatnie miesiące spędził na wypożyczeniu w austriackim klubie, nie wróci do Nafciarzy.

Uroš Mitrović

Serbski prawy rozgrywający – Uroš Mitrović, podpisał kontrakt z SPR Wisłą Płock w październiku 2021 roku, a do drużyny dołączył podczas przygotowań Nafciarzy do rundy wiosennej 21/22. Umowa Uroša miała obowiązywać do 2024 roku z możliwością przedłużenia o kolejne dwa sezony, natomiast w listopadzie’22 został wypożyczony do Bregenz Handball. Mitorvić miał pozostać w austriackim klubie do 30 czerwca’23, jednak nie powróci on już do ORLEN Wisły Płock, ponieważ jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron z końcem czerwca.

W porozumieniu z Urosem zadecydowaliśmy o rozwiązaniu jego kontraktu i nie wróci on już do nas z wypożyczenia. To młody zawodnik, który dzięki ciężkiej pracy może wiele osiągnąć, a do tego potrzebuje minut na boisku, by się ogrywać. Życzę mu samych sukcesów i powodzenia!  – powiedział Dyrektor Sportowy Nafciarzy Adam Wiśniewski. 

Szkoda, że nie miałem szansy pokazać się na boisku, ale to była przyjemność współpracować z takim trenerem jak Xavi Sabate i nauczyłem się tu wielu rzeczy. To był naprawdę miły czas! Życzę udanego sezonu – dawaj Wisła!powiedział Uroš Mitrović.

Powodzenia w dalszej karierze Uroš!