Dzisiaj do trenujących Nafciarzy dołączył nowy zawodnik – Uroš Mitrović. Reprezentant Serbii zasili naszą drużynę od drugiej części sezonu. Sprawdźcie jego poprzedni klub oraz warunki fizyczne.

O pozyskaniu młodego prawo rozgrywającego informowaliśmy już w październiku. Uroš podpisał kontrakt z SPR Wisłą Płock do 2024 roku z możliwością przedłużenia o 2 lata. W tym tygodniu nasz nowy zawodnik dołączył do zespołu i wspólnie z resztą drużyny będzie przygotowywał się do drugiej części sezonu. Kibice będą mogli zobaczyć Mitrovicia w niebiesko-biało-niebieskich barwach od najbliższych ligowych spotkań.

Podstawowe informacje:

data urodzenia: 13 września 2004

pochodzenie: Serbia

pozycja: prawe rozegranie

poprzedni klub: RK Crvenka

waga: 96 kg

wzrost: 199 cm

numer na koszulce Wisły: 13

Kibice! Chcielibyśmy, abyście mogli poznać Urosa bliżej, dlatego zachęcamy Was do zadawania pytań do naszego nowego zawodnika pod wpisem na Facebooku oraz Twitterze SPR Wisła Płock. Jeszcze w tym tygodniu pojawi się wywiad, w którym Uroš odpowie na wybrane pytania.

To dla mnie ogromna przyjemność i wyróżnienie grać w tak dużym i znanym klubie jak ORLEN Wisła Płock. Zrobię wszystko, żeby pokazać na boisku co potrafię i jak bardzo zależy mi na grze i rozwoju – Mitrović bardzo cieszy się z dołączenia do Nafciarzy i w naszych barwach chce pokazać się od jak najlepszej strony.

 

Życzymy powodzenia! Jeszcze raz – witaj w Płocku Uroš 🙂