Do grona partnerów medialnych Nafciarzy dołącza Tygodnik Płocki. Umowa została podpisana na sezon 2023/2024.

Działania Partnera skupiają się na promocji spotkań ORLEN Wisły Płock w PGNiG Superlidze oraz Lidze Mistrzów, a także przedstawieniu informacji z działań klubu. Umowa obowiązuje do końca sezonu 2023/2024.

Cieszymy się, że do grona naszych Partnerów dołącza najstarsze i zarazem największe czasopismo regionalne na północnym Mazowszu. Celem naszej współpracy jest dotarcie do jeszcze większej grupy obiorców, a co za tym idzie zwiększenie promocji klubu w przestrzeni publicznej. Rozpoczęcie współpracy z Tygodnikiem Płockim pozwala nam dotrzeć do nowej grupy docelowej, co może wpłynąć na wzrost frekwencji na domowych meczach ORLEN Wisły Płock. – skomentowała Justyna Gawlińska – kierowniczka działu marketingu i reklamy.

Tygodnik Płocki jest najstarszym i największym czasopismem regionalnym na północnym Mazowszu, ukazującym się od 1972 roku. Redakcja mieści się w Domu Prasy przy Starym Rynku w Płocku. Zasięg gazety to ponad 400 tys. czytelników z Płocka, powiatu płockiego, Sierpca, powiatu sierpeckiego, Gostynina, powiatu gostynińskiego, a także Kutna. Zamieszczane treści przekazują informacje i komentarze dotyczące wydarzeń w regionie. W gazecie umieszczane są także felietony autorskie.

Tygodnik Płocki – dziękujemy, że jesteście z nami!