ORLEN Wisła Płock rozpoczęła okres przygotowawczy. Nafciarze mają już za sobą badania lekarskie. Trening otwarty dla kibiców odbędzie się w najbliższy piątek – serdecznie zapraszamy!

Trening otwarty!

Sezon rozgrywkowy 2022/2023 wystartuje już niedługo. ORLEN Wisła Płock rozpoczęła okres przygotowawczy, zawodnicy przeszli badania lekarskie i mają za sobą sesję zdjęciową. Teraz czas na pierwsze treningi siłowe oraz taktyczne, a jeden z treningów będzie otwarty dla kibiców.

Wszystkich fanów i sympatyków Nafciarzy, spragnionych piłki ręcznej i rodzinnej, Wiślackiej atmosfery, zapraszamy 22 lipca o godz. 17:00 do Orlen Areny. Będzie to idealna okazja do zobaczenia oraz powitania nowych zawodników, którzy w nadchodzącym sezonie będą występować w barwach naszego zespołu, a także całego składu ORLEN Wisły Płock 22/23 na boisku.

Przed nami sezon pełen emocji oraz wyzwań nie tylko w polskich rozgrywkach, ale również w Lidze Mistrzów, do której powracamy po dwóch latach. Mamy nadzieję, że pojawicie się w Orlen Arenie i wspólnie rozpoczniemy pisać kolejną część historii naszego klubu! Podczas treningu, który potrwa około 2h, do dyspozycji kibiców będą udostępnione sektory A,B,C i D, natomiast jeśli chodzi o wejście, prosimy kierować się do K1 (wejście od godz. 16:30).

*Informujemy, że liczba miejsc będzie ograniczona.

Nafciarze, do zobaczenia w Orlen Arenie!