Poznaliśmy dziś nominowanych w Plebiscycie Tygodnika Płockiego. Wśród 10 wydarzeń w kategorii „Sport i rekreacja” znalazły się sukcesy ORLEN Wisły Płock, a wśród nominowanych trenerzy Nafciarzy – Xavi Sabate oraz Dawid Nilsson. Zapraszamy do głosowania!

Trenerzy Nafciarzy z nominacjami!

Tygodnik Płocki ogłosił nominowanych w 16.edycji Plebiscytu z „Z Tumskiego Wzgórza” – Wydarzenie Roku 2022. Spośród wszystkich kandydatur, Kapituła Plebiscytu wybrała 10 wydarzeń w kategorii „Sport i rekreacja”, a w tym sukcesy ORLEN Wisły Płock. Nominowani zostali trenerzy: Xavi Sabate oraz Dawid Nilsson, za medale zdobyte przez Nafciarzy w sezonie 2021/2022 – złoty medal w Pucharze Polski, srebrny Mistrzostw Polski i brązowy w Lidze Europejskiej. W zgłoszeniu czytamy również o obecnej formie naszej drużyny:

„Trzy medale ORLEN Wisły Płock – drużyna zdobyła na koniec sezonu 2021/22 złoty medal w Pucharze Polski, srebrny Mistrzostw Polski i brązowy w Lidze Europejskiej. Po dobrych wynikach trafiła do elitarnego grona Ligi Mistrzów. Znakomitą formę drużyna potwierdziła 11 grudnia, kiedy pokonała w meczu ligowym Industrię Kielce.”

Jak głosować?

Głosować można za pośrednictwem:

SMS-ów – aby oddać swój głos na wydarzenie ORLEN Wisły Płock, należy wysłać SMS o treści SIR.3 na numer 73601 (koszt SMS-a 3,69 zł brutto),

Kuponów – kupony drukowane są w 8–10 kolejnych wydaniach “Tygodnika Płockiego”. Należy wypełnić je zgodnie z instrukcją, a następnie przesłać bądź przynieść do redakcji.

Więcej na stronie organizatora Plebiscytu – TUTAJ!