SPR Wisła Płock i SKF Wisła Płock przygotowały kolejną wspólną akcję. W ramach „Talent Week” zawodnicy stowarzyszenia będą mieli okazję wzięcia udziału w treningach Nafciarzy! To pierwsza odsłona cyklu takich akcji!

SKF na treningach Nafciarzy!

W październiku informowaliśmy o nowym porozumieniu pomiędzy SPR Wisła Płock i SKF Wisła Płock. Nowa odsłona współpracy zakłada nie tylko przekazywanie myśli szkoleniowej, ale również organizację akcji mających na celu popularyzację piłki ręcznej oraz zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. Za nami mecz pokazowy zawodników SKF w przerwie ligowego spotkania Nafciarzy oraz wizyta trenerów stowarzyszenia w „Kąciku treningu Młodego Szczypiornisty” przed pojedynkiem z Telekom Veszprem HC.

Teraz SPR i SKF przychodzą z nową inicjatywą – cyklem „Talent Week”, którego pierwsza część rozpoczyna się już dzisiaj! W ramach akcji, wyróżniający się zawodnicy Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Wisła Płock wezmą udział w treningach ORLEN Wisły Płock, prowadzonych przez trenerów I i II zespołu – m.in. Xaviego Sabate oraz Michała Skórskiego. Wytypowanych zostało 25 graczy SKF-u, ze wszystkich roczników, a w zajęciach treningowych wezmą udział także trenerzy stowarzyszenia, dzięki czemu będzie to również forma warsztatów trenerskich.

„Talent Week” to jeden z ważniejszych projektów, który jest wspólnie realizowany przez SKF oraz SPR Wisłę Płock. Cieszymy się, że nasza współpraca idzie w dobrym kierunku, jakim jest popularyzacja dyscypliny i poszerzanie perspektyw młodych zawodnikówpowiedziała Justyna Gawlińska – kierowniczka ds. marketingu i reklamy.

Pierwszy „Talent Week” potrwa od 9 do 12 listopada 2022, ale to dopiero początek cyklu treningów zaplanowanych na ten sezon!

SPR Wisła Płock i SKF Wisła Płock grają razem!