Nafciarze przygotowują się do nowego sezonu i potrzebują proporczyka. Weź udział w konkursie i zaprojektuj proporczyk na rozgrywki 2022/2023. Sprawdź szczegóły  – zapraszamy do zabawy!

„Stwórz proporczyk SPR Wisły Płock” 

Do nowego sezonu zostało jeszcze trochę czasu, ale przygotowania już wystartowały! Nafciarze potrzebują proporczyka, który będzie towarzyszył im na każdym meczu w rozgrywkach 2022/2023. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs – prześlijcie nam projekty proporczyka, a następnie my wybierzemy zwycięzcę, który w nagrodę otrzyma autorski proporczyk i niespodziankę. Czekamy na najbardziej kreatywne propozycje – stwórzcie proporczyk, jakiego nie miała jeszcze żadna drużyna!

Przebieg konkursu: Aby wziąć udział w konkursie, w terminie do 29 lipca (do godz. 16:00), na adres e-mail: kibice@sprwislaplock.pl, należy przesłać projekt graficzny proporczyka SPR Wisły Płock (w formacie i według zasad określonych w regulaminie). Następnie komisja konkursowa wyłoni najlepszą prace, a jej autor otrzyma zaprojektowany proporczyk oraz nagrodę niespodziankę.

Zasady konkursu

Czas na nadsyłanie prac: 28 czerwca – 29 lipca 2022, do godz. 16:00.

Temat: wykonanie szaty graficznej, która zostanie umieszczona na proporczyku SPR Wisły Płock w sezonie 2022/2023.

Obowiązkowy element projektu: herb SPR Wisły Płock.

Wykonanie: w technice grafiki komputerowej.

Format: pracę należy dostarczyć w formacie AI i EPS lub PSD oraz w następujących rozszerzeniach: JPG (konieczne jest zachowanie rozdzielczości 300dpi) oraz PDF.

Dostarczenie pracy: projekt należy podpisać imieniem i nazwiskiem autora, a następnie przesłać na adres e-mail – kibice@sprwislaplock.pl, podając w mailu numer kontaktowy.

Więcej informacji: w regulaminie konkursu – tutaj.

Herb SPR Wisły Płock (w krzywych): tutaj.

Szablon proporczyka: tutaj. Szablon proporczyka ma wymiary 16×23, jednak w przypadku istotnych elementów prosimy o zachowanie 1 cm odstępu od krawędzi.

Czekamy na Wasze projekty! Może to właśnie proporczyk Twojego autorstwa będzie towarzyszył Nafciarzom w przyszłym sezonie!