Strona internetowa klubu jest niezwykle ważnym kanałem komunikacji. Postanowiliśmy odnowić jej wygląd oraz funkcjonalności, aby dodać jej świeżości. Cała zmiana była możliwa dzięki współpracy z oficjalnym Partnerem klubu – firmą Bee On Top, która zadbała o dostosowanie witryny do obecnych standardów.

Przede wszystkim, nowa strona płockiej Wisły jest responsywna, co sprawia, że dostosowuje ona swój wygląd i rozmiar do urządzenia, na którym jest odtwarzana. Na stronie znajdują są najważniejsze informacje poświęcone I i II drużynie ORLEN Wisły Płock, w których zawarto składy zespołów, sztabów szkoleniowych, rozegrane oraz przyszłe mecze i tabele rozgrywek. Nowa strona posiada też zakładki przenoszące bezpośrednio do systemu sprzedaży biletów  na mecze ORLEN Wisły Płock, sklepu z klubowymi gadżetami, telewizji – Wisły TV, sytemu akredytacji oraz Biura Prasowego. Pośród kategorii zawarto także zakładkę „Biznes”  dla potencjalnych sponsorów i partnerów.

Chcemy, aby strona wciąż się rozwijała i była centrum informacji o klubowym życiu. Od tej pory, poza relacjami z domowych i wyjazdowych meczów ORLEN Wisły Płock, pojawią się tu też opisy płockich spotkań naszego drugiego zespołu, wywiady i inne cenne materiały dla każdego fana płockiego szczypiorniaka.

Przed nami jeszcze wiele pracy, ale dzięki współpracy z oficjalnym Partnerem klubu Bee On Top, już teraz możemy Państwu zaprezentować odświeżoną stronę internetową. Nowa klubowa strona gwarantuje pełen pakiet informacji dla każdego kibica i większą transparentność przekazu. Została ona dostosowana do wersji mobilnej. Jest w pełni responsywna. W ciągu najbliższych miesięcy zamierzamy wdrażać kolejne rozwiązania, które umożliwią nam skuteczną i bardziej bezpośrednią komunikację z kibicami oraz zwiększą zaangażowanie kibiców w życie klubu – nie tylko I zespołu ORLEN Wisły Płock, ale również II zespołu, występującego w 1. Lidze – skomentowała współpracę z Bee On Top oraz nową odsłonę witryny Justyna Gawlińska – kierownik działu marketingu i reklamy.

Cieszę się, że wraz ze swoim zespołem mogliśmy przyłożyć ręce do powstania nowej strony SPR Wisły Płock. Każdego dnia dla naszych klientów tworzymy strony WWW, których celem jest budowanie odpowiedniej jakości komunikacji w internecie. Mam nadzieję, że serwis, który zbudowaliśmy zapewni odpowiednią jakość przede wszystkim kibicom i fanom drużyny – dodał Emil Pielaciński – Prezes Zarządu Bee On Top

Bardzo dziękujemy firmie Bee On Top za wprowadzenie naszej strony internetowej na wyższy poziom. Doceniamy wkład pracy oraz serdeczne podejście i życzymy jak najwięcej sukcesów.