Już jutro o godz. 10:00 wystartuje sprzedaż karnetów na mecze ORLEN Wisły Płock w sezonie 2022/2023. SPR Wisła Płock ma nowego operatora sprzedaży biletów i karnetów. Od przyszłego sezonu dystrybucją wejściówek na mecze ORLEN Wisły Płock zajmie się firma Eventim.

 Start sprzedaży karnetów!

Już jutro – 11 sierpnia, o godzinie 10:00, wystartuje sprzedaż karnetów na mecze ORLEN Wisły Płock w sezonie 2022/2023. Karnety będą dostępne w punkcie sprzedaży DAGNA, w siedzibie klubu w Orlen Arenie, a także na stronie naszego nowego Partnera – Eventim.pl. Cennik oraz korzyści i benefity płynące z zakupu karnetów przedstawimy jutro! Ostatni sezon pokazał, że kibice są naszym prawdziwym ósmym zawodnikiem i wspólnie tworzymy drużynę! Mamy nadzieję, że również w nadchodzących rozgrywkach będziemy mogli liczyć na wypełnioną Orlen Arenę i wsparcie Nafciarzy! – Przemysław Krajewski.

Eventim Sp z o. o. Partnerem SPR Wisły Płock!

Partnerem SPR Wisły Płock został Eventim Sp. z o. o. Firma zajmie się dystrybucją biletów oraz karnetów na mecze ORLEN Wisły Płock w sezonie 2022/2023. W tym roku, przy zakupie karnetu w punktach sprzedaży w siedzibie klubu oraz sklepie DAGNA, kibic otrzyma go „od ręki”. Karnety na mecze Nafciarzy, będzie można kupić także na stronie internetowej Eventim.pl – tutaj. W nadchodzącym sezonie zdecydowaliśmy się powierzyć dystrybucje wejściówek na mecze Nafciarzy liderowi sprzedaży biletów w Europie. Firma Eventim Sp. z o.o. posiada ogromne doświadczenie w sprzedaży wejściówek na imprezy i wydarzenia wielu dziedzin, a w tym między innymi, na imprezy sportowe. Mam nadzieję, że również nasi kibice, z przyjemnością będą korzystać z usług Eventim, a Orlen Arena zostanie wyprzedana na niejeden mecz! – powiedział Prezes Zarządu SPR Wisła Płock – Robert Czwartek.

Eventim Sp. z o.o. – członek międzynarodowej firmy CTS Eventim, czyli lidera na europejskim rynku organizacji imprez rozrywkowych, a także sprzedaży biletów. CTS Eventim jest największym na naszym kontynencie oraz drugim na świecie dystrybutorem biletów. Spółka posiada spółki córki w piętnastu europejskich krajach, natomiast polski Eventim obsługuje największe wydarzenia rozrywkowe na terenie całej Polski – między innymi, Mistrzostw Świata w piłce ręcznej 2023.

Kupując karnet na mecze Nafciarzy w sezonie 2022/2023 możesz zaoszczędzić nawet do 855 złotych! Ceny karnetów i płynące korzyści z ich posiadania na załączonej grafice:

*Karnety ulgowe – do 15 roku życia

** UWAGA! Karnety na sektory E, F, H, I – są w cenie: normalny – 420 zł, ulgowy – 310 zł.

Harmonogram sprzedaży:

– start sprzedaży karnetów – 11 sierpnia 2022 r.

– blokada miejsc dla karnetowiczów sprzed COVID – z sezonu 2019/2020 – 11-24 sierpnia 2022r.

– powrót do sprzedaży niewykupionych miejsc z sezonu 19/20 – 25 sierpnia 2022 r.

– zakończenie sprzedaży karnetów – 30.09.2022r.

Zniżki:

– Płocka Karta Mieszkańca – 10%

– Karta seniora – 20%

* zniżki nie łączą się

Podstawa do przyznania ulgi:

– Płocka Karta Mieszkańca – kupujący loguje się na stronie PKM, a następnie przechodzi do linku ze sprzedażą biletów.

– Karta seniora – okazanie karty seniora i dowodu osobistego.

Dziękujemy firmie Eventim Sp. z o. o. za pomoc w dostarczaniu sportowych emocji i liczymy na owocną współpracę!

Kibice, zajmijcie swoje miejsce w Orlen Arenie!