Dziś o godz. 10:00 ruszyła sprzedaż biletów na spotkanie 26. serii rozgrywek PGNiG Superligi, pomiędzy ORLEN Wisłą Płock a Łomżą Vive Kielce. Już 24 maja o godz. 19:15, w Orlen Arenie, czeka nas kolejna odsłona „Świętej Wojny”, po której poznamy zdobywcę mistrzostwa Polski. Kup bilet i wspieraj Nafciarzy podczas najważniejszego starcia w tym sezonie!  

Za ORLEN Wisłą Płock ostatnie wyjazdowe spotkanie w PGNiG Superlidze, niebiesko-biało-niebiescy pokonali Chrobrego Głogów i obecnie tracą do kielczan jedynie trzy punkty. Oznacza to, że 24 maja, w Orlen Arenie, będziemy świadkami najgorętszego meczu w sezonie 2021/2022, który wyłoni mistrza Polski.

Kibice, dobrze wiecie, czym jest „Święta Wojna”. W tym sezonie, z wielu względów, będzie ona jeszcze bardziej emocjonująca. Nafciarze mają szansę na zdobycie mistrzostwa, ale do tego celu potrzebują hali wypełnionej po brzegi. Pokażmy na co stać płockich kibiców!

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Start sprzedaży: 16 maja 2022 (poniedziałek), godz.10:00

Bilety na mecz pomiędzy ORLEN Wisłą Płock a Łomżą Vive Kielce będzie można zakupić wyłącznie stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49), siedzibie klubu w Orlen Arenie (Plac Celebry Papieskiej 1) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się w zakładce „bilety”.

Zachęcamy także do zakupu wejściówek dla szkolnych grup zorganizowanych, w specjalnych cenach – więcej informacji.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną niemożliwe jest zbliżanie się do zawodników.

Do zobaczenia na hali – wszyscy na niebiesko!

24.05.2022 (wtorek) – godz. 19:15 – Orlen Arena