Ruszyła sprzedaż biletów na pierwszy mecz ORLEN Wisły Płock w 2023 roku! W 14. serii PGNiG Superligi, Nafciarze podejmą drużynę Chrobrego Głogów. Początek spotkania już w sobotę – 4 lutego o godz. 19:00 – do zobaczenia w Orlen Arenie. Klub przygotował wyjątkową niespodziankę na Dzień Babci i Dziadka!

Pierwszy raz w 2023 roku!

ORLEN Wisła Płock rozpocznie Superligowe granie w 2023 roku od meczu z Chrobrym Głogów! Po pierwszej części sezonu 2022/2023, Nafciarze maja na swoim koncie komplet zwycięstw w ligowych rozgrywkach, a przed nimi kolejne trzynaście pojedynków. W pierwszym starciu w nowym roku Niebiesko-Biało-Niebiescy zagrają przed własną publicznością – w Orlen Arenie, gdzie podejmą Chrobrego. Pierwszy gwizdek w meczu płocczan w czternastej serii PGNiG Superligi usłyszymy już w sobotę – 4 lutego, o godz. 19:00!

Nafciarze wracają do gry, a Ciebie nie może zabraknąć na trybunach! Rozpoczynamy drugą część sezonu 22/23 i zaciętą walkę o najwyższe cele. ORLEN Wisła Płock, Kibice i trzynaście ligowych misji – to nasze wspólne cele na najbliższe cztery miesiące!

Zabierz Babcię i Dziadka na mecz!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, przygotowaliśmy specjalny prezent! Osoby od 55. roku życia, które zgłoszą się do siedziby klubu lub punktu sprzedaży DAGNA i okażą dowód osobisty, otrzymają darmowe wejściówki na mecz ORLEN Wisły Płock z Chrobrym Głogów.

Jeśli nie macie pomysłu, czym obdarować swoje Bacie i Dziaków, zabierzcie ich na pierwszy mecz Nafciarzy w 2023 roku! Gwarantujemy – wspólnie spędzony czas i sportowe emocje, to najlepsze prezenty!

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie  – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się  – TUTAJ.

Poza biletami, do 1 lutego 2023 r., trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną, które są znaczną oszczędnością! Więcej informacji – TUTAJ!

Orlen Arena, 04.02.2023 (sobota), godz. 19:00 – kup bilet i zostań ósmym zawodnikiem ORLEN Wisły Płock!