SPR Wisła Płock zaprasza przedstawicieli mediów do korzystania z Biura Prasowego PGNiG Superligi. Informacje o nowych transferach, sponsorach, akcjach marketingowych, a także zapowiedzi, relacje i wypowiedzi meczowe Nafciarzy. Jak dołączyć do subskrybentów ORLEN Wisły Płock?


Biuro Prasowe PGNiG Superligi

Poza oficjalnymi kanałami komunikacji SPR Wisły Płock, bieżące informacje o klubie i drużynie Nafciarzy można znaleźć w Biurze Prasowym PGNiG Superligi. Przedstawiciele mediów, po rejestracji i zasubskrybowaniu ORLEN Wisły Płock, uzyskują dostęp do informacji z życia klubu, o: nowych transferach, akcjach marketingowych, a także zapowiedzi, relacji i wypowiedzi pomeczowych. Najważniejsze z nich docierają do dziennikarzy również drogą e-mailową. Dodatkowo w BP, publikowane są materiały audio, wideo oraz galerie zdjęć z poszczególnych spotkań, gotowe do wykorzystania przez dziennikarzy.

Obecnie na przedstawicieli mediów czekają specjalne materiały audio oraz wideo przed drugą częścią sezonu i meczem ORLEN Wisły Płock z Chrobrym Głogów. Zachęcamy do odsłuchu wypowiedzi Kapitana Nafciarzy – Michała Daszka!

Aby dołączyć do Biura Prasowego PGNiG Superligi i zasubskrybować ORLEN Wisłę Płock, należy wypełnić następujący formularz i zaznaczyć w nim nazwę naszej drużyny. Kliknij TUTAJ i przejdź do formularza.

Biuro Prasowe to również narzędzie umożliwiające wzięcie udziału w procesie akredytacji na mecze Nafciarzy. Aby akredytować na mecz ORLEN Wisły Płock, należy, po rejestracji i zalogowaniu, z górnego menu wybrać zakładkę „akredytacje”, a następnie wskazać serię rozgrywek i odnaleźć interesujące nas spotkanie. Na zakończenie należy kliknąć przycisk „akredytuj”.

Zapraszamy do subskrybowania Biura Prasowego ORLEN Wisły Płock!