Płock wchodzi do gry, a razem z nim SPR Wisła Płock! Do sprzedaży trafiło Monopoly w płockiej odsłonie. Kup kultową grę i zgarnij monopol nad całym Płockiem!

SPR Wisła Płock w Monopoly

Płock wszedł do gry! Nasze miasto doczekało się swojej edycji, znanej na całym świecie planszówki – dziś – 30 listopada w Galerii Mazovia, premierę miało Monopoly Płock! Obecni na spotkaniu płocczanie, jako pierwsi, mieli okazję zobaczyć i zakupić grę, na której planszy znalazły się lokalne punkty i instytucje, a także dwa pola przygotowane przez SPR Wisłę Płock! Już od piątku – 2 grudnia, Monopoly Płock będzie dostępne również online w naszym klubowym sklepiku – TUTAJ!

Kultowa gra w płockiej odsłonie i z SPR Wisłą Płock?! Koniecznie musisz ja mieć! Monopoly Płock poleca się również na prezenty mikołajkowe i świąteczne!

Monopoly, to rodzinna gra planszowa, której głównym celem jest zdobycie monopolu, czyli zakupienie jak największej liczby pół i postawienie na nich nieruchomości, a w efekcie zdobycie największego majątku spośród wszystkich graczy. Gra została wypuszczona w wielu edycjach związanych, mi.in, z serialami, bajkami oraz miastami. W Polsce swoją odsłonę ma już chociażby Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Kraków czy Toruń, a od listopada 2022 do tego grona dołączył również Płock!

Kup Monopoly Płock i sprawdź, jakie pola przygotowała SPR Wisła Płock!