Repro po raz kolejny Sponsorem SPR Wisły Płock. To już szósty rok współpracy Sponsora z Klubem.

Repro wspiera Nafciarzy już od sześciu lat i taki stan utrzyma się również na kolejny sezon. Nowa umowa została podpisana na kolejny rok.

Kolejna umowa z REPRO jest dowodem na to, że nasza współpraca jest naprawdę owocna. Marka REPRO jest już silnie zakorzeniona w naszym Klubie i zdecydowanie jest utożsamiana z naszą drużyną. Jestem bardzo wdzięczny całemu Zarządowi Sponsora za zaufanie i wsparcie jakim darzą nas już od sześciu latpowiedział prezes SPR Wisły Płock – Robert Czwartek.

Firma REPRO Sp. z o.o. , powstała 1988 roku, a od 2005 realizuje roboty w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej  oraz infrastruktury towarzyszącej. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze inżynieryjno – technicznej, zapleczu sprzętowemu oraz własnej produkcji mieszanek betonowych z Certyfikatem Zakładowej Kontroli Produkcji,  firma Repro może pochwalić się wieloma znaczącymi w  regionie realizacjami.

Gwarancją profesjonalnych usług branży budowlanej i instalacyjnej jest wdrożony system zarzadzania jakością według normy ISO 9001:2015, środowiskowego ISO 14001:2015 i bezpieczeństwem i higieną pracy ISO 45001:2018.

Dziękujemy, że jesteście z nami!