Wieloletni Sponsor klubu nadal będzie wspierał Nafciarzy. SPR Wisła Płock i PiK Materiały Budowlane Sp. z o.o podpisały nową umowę. Współpraca będzie trwała przez kolejny rok.

Firma PiK Materiały Budowlane Sp. z o.o wspiera SPR Wisłę Płock od 2015 roku. Początkowo była ona członkiem Niebiesko-Biało-Niebieskiego Klubu Biznesu, a następnie w 2017 roku została oficjalnym Sponsorem Nafciarzy. To nie koniec wspólnych działań, ponieważ SPR Wisła Płock i PiK podpisały nową, dwunastomiesięczną umowę.

Bardzo cieszę się z podpisania nowej umowy z firmą PiK Materiały Budowlane Sp. z o.o, ponieważ jest ona z SPR Wisłą Płock od lat i nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej. Dziękujemy naszemu Sponsorowi za zaufanie i ponowną inwestycję w Nafciarzy. Mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy niejeden sukces w nadchodzących rozgrywkach!powiedział Prezes Zarządu SPR Wisły Płock – Robert Czwartek.

PiK Materiały Budowlane, czyli firma o wieloletnim doświadczeniu na runku hurtowej i detalicznej sprzedaży materiałów budowlanych wielu krajowych oraz zagranicznych producentów, powstała w 1998 roku. Posiada ona 5 wyspecjalizowanych punktów handlowych na terenie Płocka, Gostynina, Włocławka oraz Kutna. Więcej informacji o bogatej ofercie naszego Sponsora – TUTAJ.