Wraz ze oficjalnym rozpoczęciem nowego sezonu Płockiej Akademii Piłki Ręcznej startujemy z akcją promocyjną dla młodych adeptów piłki ręcznej. Każdy, kto trenuje w Akademii w sezonie 2023/2024 otrzyma stałą zniżkę na zakup biletów na mecze domowe ORLEN Wisły Płock.

Wychodząc naprzód najmłodszym reprezentantom trenującym piłkę ręczną w Płockiej Akademii Piłki Ręcznej, przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną skierowaną właśnie do nich. W sezonie 2023/2024 dzieci przynależące do Akademii będą uprawnione do zakupu biletów na mecze domowe Nafciarzy ze stałą zniżką. W ramach tej akcji koszt biletu na mecz ORLEN Superligi będzie wynosił 5 zł natomiast na spotkanie w Lidze Mistrzów 10 zł.

Dla każdego trenującego członka Akademii przysługuje prawo zakupu jednej wejściówki. Promocyjna cena będzie obowiązywała tylko przy zakupie biletów w siedzibie klubu. Wejściówki na nadchodzące domowe spotkanie ORLEN Wisły Płock z Chrobrym Głogów w ramach tej oferty będzie można nabyć już od dziś – 07 września.

Drodzy najmłodsi, liczymy na Wasze wsparcie dla starszych kolegów po fachu z pierwszego zespołu!