Za nami pojedynek ORLEN Wisły Płock z Gwardią Opole, a także mecz pokazowy drużyny Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Wisła Płock. Młodzi adepci piłki ręcznej zaprezentowali formę gry GOALCHA. Zobaczcie zdjęcia!

SKF w akcji!

Zgodnie z zapowiedziami, w przerwie meczu PGNiG Superligi – ORLEN Wisły Płock z Gwardią Opole, odbył się mecz pokazowy drużyny Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Wisła Płock, z rocznika 2008. Młodzi zawodnicy zaprezentowali, na parkiecie Orlen Areny, formę gry GOALCHA, która opiera się na zabawie i nauce gry w piłkę ręczną. Według GOALCHA, zawodnicy podzieleni są na dwie drużyny, grają do jednej bramki i płynnie przechodzą od ataku do obrony. W akcji mogliśmy zobaczyć chłopców, na co dzień trenujących pod okiem trenera oraz prezesa SKF Wisły Płock – Łukasza Świątka. Biorą oni także udział w rozgrywkach Warszawsko-Mazowieckiej Lidze Młodzików.

W pokazie wzięli udział zawodnicy SKF ORLEN Wisły Płock (rocznik 2008), w składzie: Maciejewski Jakub, Pszczółkowski Miłosz, Bańka Borys, Więcek Miłosz, Kołecki Jakub, Yefremov Kiril, Niedzielski Bartłomiej, Piechowski Oliwier, Lewandowski Antoni.

Przed Wami zdjęcia!

SKF Wisła Płock! Dziękujemy za pokaz i życzymy powodzenia oraz sukcesów na parkiecie!