Dziś rozpoczęliśmy sprzedaż karnetów na domowe mecze ORLEN Wisły Płock. Zakup karnetu niesie za sobą wiele korzyści i benefitów. Sprawdź cennik i zajmij swoje miejsce w Orlen Arenie. Sprzedaż karnetów w Dagnie i na Eventim.pl – do 31.08, zaś w siedzibie klubu do 30.09!

Sezon pełen emocji!

Przed ORLEN Wisłą Płock rozgrywki 2022/2023 – będzie to sezon pełen wyzwań i emocji z najwyższej półki! Nafciarze zawalczą w PGNiG Superlidze, PGNiG Pucharze Polski i przede wszystkim w elitarnej Lidze Mistrzów. Po dwóch świetnych sezonach w European League, Wiślacy będą mierzyć się z najlepszymi zespołami na świecie i w Europie.

To zdecydowanie sezon, w którym nie może zabraknąć Cię w Orlen Arenie, dlatego zachęcamy – kup karnet i wspieraj ORLEN Wisłę Płock!

Karnety już w sprzedaży!

Wystartowała sprzedaż karnetów na mecze ORLEN Wisły Płock w sezonie 2022/2023. Jak co roku, kibice mają możliwość zakupu biletów na poszczególne spotkania Nafciarzy lub karnetu, który jest znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Karnet upoważnia do wstępu na każdy domowy mecz Nafciarzy – zarówno w ramach PGNiG Superligi, Ligi Mistrzów oraz Pucharu Polski. Karnetowicze, oprócz znacznej oszczędności (do 855 zł!), otrzymują szereg korzyści i benefitów.

W tym roku przygotowaliśmy specjalną ofertę dla najmłodszych kibiców do 15 roku życia. W sprzedaży znajduje się karnet ulgowy – w zupełnie innej odsłonie graficznej niż karnet normalny. W trakcie sezonu, kibice posiadający karnet ulgowy w przedziale wiekowym od 6. rż do 13. rż, będą mieli okazję wyprowadzić zawodnika ORLEN Wisły Płock przy okazji meczu PGNiG Superligi. Więcej informacji na ten temat przekażemy tuż po rozpoczęciu sezonu. Dzieci i młodzież posiadający karnet ulgowy są zobowiązani do posiadania legitymacji szkolnej na każdym meczu.

Harmonogram sprzedaży

– start sprzedaży karnetów – 11 sierpnia 2022 r.

– blokada miejsc dla karnetowiczów sprzed COVID – z sezonu 2019/2020 – 11-24 sierpnia 2022r.
*przy zakupie należy okazać dowód osobisty oraz karnet z sezonu 19/20

– powrót do sprzedaży niewykupionych miejsc z sezonu 19/20 – 25 sierpnia 2022 r.

– zakończenie sprzedaży karnetów – 30.09.2022r.

Cennik

Karnety można zakupić na cały sezon lub na daną rundę (jesienną/wiosenną).

– Sektory A,B,C,D,J,K,L,M – normalny: 500 zł (runda jesienna i runda wiosenna po 300 zł), ulgowy: 350zł (runda jesienna i runda wiosenna po 200 zł),

– Sektory E,F,H,I – normalny: 420 zł (runda jesienna i runda wiosenna po 250 zł), ulgowy: 310 zł (runda jesienna i runda wiosenna po 180 zł),

– Sektory B1,B2,C1,C2,D1,D2,F1,G,G1,H1,J1,J2,K1,K2,L2 – normalny: 320 zł (runda jesienna i runda wiosenna po 200 zł), ulgowy: 220zł (runda jesienna i runda wiosenna po 150 zł).

Gdzie kupić karnety?

– stacjonarnie:

– w punkcie sprzedaży DAGNA (Aleja Stanisława Jachowicza 49) – DO 31.08

– w siedzibie klubu w Orlen Arenie – DO 30.09

– on-line:

– na stronie Oficjalnego Partnera klubu – Eventim.pl. – DO 31.08

NOWOŚĆ! Przy zakupie karnetu stacjonarnie, kibic otrzyma go „od ręki”.

Zniżki

– Płocka Karta Mieszkańca – 10%

– Karta seniora – 20%

– Karnet ulgowy w niższej cenie dla dzieci i młodzieży do 15 rż.

* zniżki nie łączą się

Podstawa do przyznania ulgi:

– Płocka Karta Mieszkańca – kupujący loguje się na stronie PKM, a następnie przechodzi do linku ze sprzedażą biletów.

– Karta seniora – okazanie karty seniora i dowodu osobistego.

– Karnet ulgowy – legitymacja szkolna

Korzyści i benefity

** UWAGA! Karnety na sektory E, F, H, I – są w cenie: normalny – 420 zł, ulgowy – 310 zł.

Karnetowicz, przez cały okres trwania sezonu, otrzymuje stałe zniżki do Partnerów Klubu (Festa Italiana, Radio Taxi Elf, DietPoint, NoveKino Przedwiośnie, Fikołki, CitySpa). Oprócz tego, Kibice posiadający karnet otrzymują 10% zniżki na asortyment Sklepu Kibica, a do końca września 20% zniżki na nową koszulkę meczową Nafciarzy.

Dla Karnetowiczów, w trakcie trwania sezonu, cyklicznie przygotowywane będą niespodzianki podczas dnia meczowego.

Nafciarzu! Nie zwlekaj – zajmij swoje miejsce w Orlen Arenie już dziś i zostań 8. zawodnikiem ORLEN Wisły Płock!

Wszystkie informacje na temat biletów i karnetów znajdują się w zakładce „BILETY”, a także można przejść do nich klikając poniżej: