Wystartowała dystrybucja wejściówek na domowe spotkania Niebiesko-biało-niebieskich, w których Nafciarze zawalczą z drużyną MKS Zagłębie Lubin, a chwilę później stoczą bój z Azotami Puławy. Pierwsze z  nich zaplanowano na 9 grudnia na godzinie 19:00, a kolejne odbędzie się 13 grudnia o 17:20. Nie może Was zabraknąć!

Szczypiorniści prowadzeni przez szkoleniowca Xaviego Sabate w krajowych rozgrywkach prezentują się nienagannie o czym świadczy komplet 36 punktów w tabeli i fotel wicelidera. W sobotę – 9 grudnia, Nafciarze rozegrają już 14 spotkanie w tym sezonie, a rywalem płocczan będzie MKS Zagłębie Lubin. Mecz 15. serii ORLEN Superligi rozpocznie się o godzinie 19:00. W kolejnym tygodniu grudnia, a dokładniej w środę 13. w ramach 16. rundy zmagań w ORLEN Superlidze Niebiesko-biało-niebiescy rywalizować będą z Azotami Puławy. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 17:20. Przybywajcie tłumnie do ORLEN Areny i wspierajcie z całych sił Wiślaków od samego początku aż do ostatniego gwizdka!

Gdzie kupić bilety?

Stacjonarnie:

– w punkcie sprzedaży DAGNA (Aleja Stanisława Jachowicza 49),

– w siedzibie klubu w ORLEN Arenie,

On-line:

– na stronie Oficjalnego Partnera klubu – Eventim.pl.  (link do sprzedaży)

Cennik:

– Sektory A,B,C,D,J,K,L,M – 45 zł

– Sektory E,F,H,I – 35 zł

– Sektory B1,B2,C1,C2,D1,D2,F1,H1,J1,J2,K1,K2, L1*, L2 – 30 zł

– Sektory G i G1 – 20 zł

Bilety rodzinne na sektor L1: 2+1 lub 2+2 do kupienia jedynie w siedzibie klubu  – Cena biletów dla dorosłych na wybranym sektorze + cena biletu dla dziecka/dzieci – 1 zł (dziecko do 16 r.ż.)

Ulgi i podstawa do ich przyznania

Ulga*:

– Płocka Karta Mieszkańca – 10%

– Karta seniora – 20%

– Student/Uczeń – 50%

* zniżki nie łączą się

Podstawa do przyznania ulgi:

– Płocka Karta Mieszkańca – kupujący loguje się na stronie PKM, a następnie przechodzi do linku ze sprzedażą biletów,

– Karta seniora – okazanie karty seniora i dowodu osobistego,

– Legitymacja szkolna lub studencka.

*Bilety ze zniżką do kupienia jedynie w punktach stacjonarnych.

Niebiesko-biało-niebieska familio, widzimy się w ORLEN Arenie, gdzie jako nasz 8. zawodnik staniecie z Nafciarzami do boju!