EHF Champions League wraca do Płocka! Już w czwartek – 15 września, o godz. 20:45, ORLEN Wisła Płock rozegra pierwsze spotkanie w elitarnej Lidze Mistrzów, w sezonie 2022/2023. Kup bilet i wspieraj Nafciarzy w pojedynku z FC Porto!

Liga Mistrzów na wyciągnięcie ręki!

Sportowe emocje z najwyższej półki – do Orlen Areny powraca EHF Champions League. ORLEN Wisła Płock znalazła się wśród 16 najlepszych drużyn w Europie i weźmie udział w rozgrywkach elitarnej Ligi Mistrzów. Wiślacy znaleźli się w grupie A, gdzie zmierzą się z: PSG Handball, SC Magdeburg, GOG, FC Porto, CS Dinamo Bucuresti, Telekom Veszprém HC i HC PPD Zagrzeb. W pierwszej kolejce europejskich rozgrywek ORLEN Wisła Płock podejmie mistrza Portugalii – FC Porto.

Przed nami sezon pełen wyzwań i emocji na najwyższym poziomie! Po dwóch latach przerwy ORLEN Wisła Płock zagra wśród najlepszych drużyn w Europie i na świecie. Będzie niezwykle ekscytująco, ale również ogromnie wymagająco, dlatego Nafciarze potrzebują wsparcia swojego ósmego zawodnika – niezastąpionych KIBICÓW! Liczymy, że od początku zapewnicie gorącą atmosferę i pokażecie, że to właśnie ORLEN Wisła Płock ma najlepszych kibiców na świecie! Kup bilet i wspieraj Nafciarzy w Lidze Mistrzów!

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się  – TUTAJ.

Karnety – oszczędności i benefity!

Poza sprzedażą biletów, nadal trwa sprzedaż karnetów na mecze ORLEN Wisły Płock, które niosą za sobą wysokie oszczędności oraz wiele korzyści. Jest to także gwarancja własnego miejsca w Orlen Arenie, w której w sezonie 2022/2023, odbędzie się wiele emocjonujących spotkań. Wszelkie informacje na temat karnetów znajdują się – TUTAJ.

Orlen Arena, 15.09.2022 (czwartek), godz. 20:45 – do zobaczenia!